جدیدترین اسباب‌بازی‌های‌ هوشمند

کودکان امروز اسباب‌بازی هوشمند با تکنولوژی تعاملی را می‌پسندند. آن‌ها بیشتر به دنبال وسایل بازی مدرن هستند، که با برنامه کار کند و یا به اینترنت متصل شود. خوب است بدانید که یکی از موثرترین روش‌ها برای ایجاد حس مسئولیت‌پذیری و افزایش اعتماد‌به‌نفس در کودکان، مراقبت از حیوانات خانگی است. ممکن است بعضی از کودکان و حتی بزرگسالان نسبت به حیوانات خانگی آلرژی داشته باشند. بنابراین یک جایگزین خوب برای حیوانات خانگی، یک حیوان روباتیک است. حیوانات روباتیکی که هم یاد می‌گیرند و هم رشد می‌کنند و یا حتی با شما سخن می‌گویند. خوش‌بختانه امروزه تولیدکنندگان اسباب‌بازی‌ها در زمینه‌ی اسباب‌بازی هوشمند پیشرفت چشم‌گیری داشتند و انواع مختلفی از وسایل بازی با تکنولوژی‌های مختلف و مناسب برای سنین مختلف تولید می‌کنند. ما اسباب‌بازی‌های مختلف سال ۲۰۱۷ را بررسی کردیم. اگراز آن دسته از والدینی هستید که دوست دارید بازی‌های کودکانه‌ی فرزندتان همراه با تکنولوژی‌های روز و فناوری باشد، این اسباب‌بازی‌های هوشمند می‌توانند به شما کمک کنند.

توله ببر رباتیک
 Furreal Roarin Tyler
Furreal Roarin Tyler یک توله ببر روباتیک فوق‌العاده است که اگر شما مانند یک ببر به آن غرش کنید، او بلافاصله پاسخ شما را می‌دهد. از جمله ویژگی‌های بی‌نظیر این توله ببر پشمالو و فوق‌العاده جذاب این است که دارای ۱۰۰ ترکیب مختلف صدا و حرکت است و هم‌چنین به صداها و لمس‌ها واکنش نشان می‌دهد. اگر این ویژگی‌ها برای شما جالب توجه نیست، باید بگویم که این اسباب‌بازی هوشمند می‌تواند چشمانش، گوش‌هایش، سرش، دهانش و دمش را نیز تکان بدهد. به علاوه این که کمپانی تولید کننده‌‌ی این اسباب‌بازی مدرن یک مرغ اسباب‌بازی نیز برای آن درنظرگرفته است. بنابراین توله ببر شما هرگز سعی نمی‌کند که کنترل تلوزیون را بخورد!
توله میمون رباتیک
میمون‌های بندانگشتی
Fingerlings
Fingerlings میمون‌های کوچکی هستند که به رنگ‌های مختلف تولید شده‌اند. آن‌ها بر روی انگشت شما قرار می‌گیرند و هنگامی که انگشت شما را لمس کردند، زنده می‌شوند. جالب است بدانید آن‌ها قادر به انجام ۴۰ حرکت مختلف هستند. هم‌چنین می‌توانند ۵۰ صدای مختلف تولید کنند که شامل صداهای میمون‌های واقعی نیز می‌باشد. اگر نسخه‌ی میمون آن را نمی‌پسندید، می‌توانید نسخه‌ی اسب تک شاخ آن را امتحان کنید. بدون شک جذاب خواهد بود.
عروسک هوشمند
Lovabella Doll
Lovabella Doll عروسکی است که مانند یک کودک واقعی است. به طوری که برای نگه‌داری ازآن می‌بایست به آن غذا بدهید وحتی آن را بخوابانید. تفاوت بارز این عروسک با سایر عروسک‌ها در چهره‌ی آن می‌باشد. به طوری که ممکن است بسیاری در نگاه اول به صورت آن شگفت‌زده شوند. جالب این‌جاست که بسیاری از ویژگی‌های یک کودک واقعی را می‌توان در این اسباب‌بازی هوشمند مشاهده کرد. لحظه‌ای که چشم خود را باز می‌کند و می‌خندد، شما را متعجب می‌کند. چهره‌ی بسیار طبیعی و زنده‌ی این عروسک هوشمند و شخصیت جذابش منحصر به فرد است.
Lovabella Doll مثل یک کودک واقعی حرکت می‌کند، صحبت می‌کند و حتی بازی می‌کند. اگر آن را لمس کنید یا با او بازی کنید متوجه محبت شما می‌شود و با مهربانی محبت شما را پاسخ می‌دهد. به یاد داشته باشید هرچه بیشتر با این عروسک هوشمند بازی کنید، او بیشتر صحبت می‌کند. کودک شما می‌تواند هنگام بازی با این اسباب‌بازی هوشمند از لوازم جانبی همراه آن مثل قاشق، پستانک و شیشه شیراستفاده کند. این اسباب‌بازی هوشمند برای کودکان ۴ سال به بالا طراحی شده است.

https://www.pocket-lint.com/parenting/buyers-guides/142793-best-tech-toys-connected-toys-robots-and-more

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *