جذاب‌ترین کاراکترهای محبوب برای کودکان

در چهارمین روز از پنجمین جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی، از کتاب «کودک ایرانی و اسباب‌بازی»، در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ساعت ۱۶ تا ۱۸ رونمایی می‌شود.
این کتاب به سفارش شورای نظارت بر ساخت، طراحی، واردات و توزیع اسباب‌بازی توسط گروه پژوهشی در حوزه‌ی اقتصاد فرهنگ تهیه و تدوین شده است.
دکتر سجاد خانی در گفت‌وگو با پایگاه خبری اسباب‌بازی‌ها با اشاره به مشخصه‌های یک اسباب‌بازی خوب، اظهار کرد: اغلب شرکت‌کنندگان در این پژوهش عقیده داشتند آموزنده بودن اسباب‌بازی مهم‌ترین شاخص مفید بودن آن اسباب‌بازی است. علاوه بر آموزنده بودن، سرگرم کننده بودن، قیمت و کیفیت در رده‌ی بعدی برای اسباب بازی مفید قرار می‌گیرد.
در واقع ٰ«کتاب کودک ایرانی و اسباب‌بازی» در باب:  تصمیم نهایی برای خرید اسباب‌بازی مناسب برای کودکان و ترجیح اسباب‌بازی ایرانی بر خارجی، نمودارهایی با مضمون شاخص جذابیت‌ ژانرهای مختلف اسباب‌بازی، کاراکترهای محبوب برای کودکان، مشهورترین تولیدکنندگان اسباب‌بازی در دنیا، انگیزه‌های خرید، میزان خرید سالیانه‌ی اسباب‌بازی،سهم تصمیم نهایی برای خرید از سوی والدین براساس تفکیک جنسیت و سن، برمبنای پژوهش به منظور شناخت ابعاد مختلف رفتار کودکان و خانواده‌های ایرانی است و در آخر توصیه‌های راهبردی، آموزش و تامین اطلاعات و توضیح در مورد کمپین‌های مناسبتی برای کودکان مانند جشنواره‌ها ارائه شده است.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *