نتایج داوری مرحله‌ی اول رویداد «ایده ‌آزاد» در حوزه‌ی سرگرمی و اسباب‌بازی اعلام شد

نتایج داوری مرحله‌ی اول رویداد «ایده ‌آزاد» در حوزه‌ی سرگرمی و اسباب‌بازی اعلام شد.
به گزارش پایگاه خبری جشنواره‌ی ملی اسباب‌بازی، وابسته به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، دبیرخانه‌ی سومین دوره‌ی رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی، منتخبان مرحله‌ی اول داوری ایده‌های رسیده به این مرکز را معرفی کرد.
آیدین مهدی‌زاده دبیر سومین رویداد ملی ایده‌آزاد، در جلسه‌ی داوری این رویداد به افزایش ۳۰ درصدی ایده‌های ثبت‌شده در سامانه‌ی دریافت ایده رویداد در مقایسه با رویداد قبلی اشاره و تعداد ایده‌های بارگذاری شده را بیش از ۱۶۰ طرح و ایده اعلام کرد. وی همچنین گفت در این دوره رویداد ۶۰درصد ایده‌پردازان خانم‌ها و ۴۰ درصد آقایان بوده‌اند.
نیمی از ایده‌های ارسالی در گروه «بازی‌های رومیزی» است که این نکته نشان‌دهنده رشد و محبوبیت این دسته از سرگرمی‌ها بین مخاطبان و طراحان است. بیشترین ایده‌های رسیده به دبیرخانه نیز در گروه‌های «فکری» و «حرکتی و مهارتی» است.
به گفته‌ی مهدی‌زاده، در پایان داوری در مجموع در بخش «بازی‌های رومیزی» ۵۱ ایده از ۴۴ ایده‌پرداز به مرحله‌ی بعد رویداد راه پیدا کردند. همچنین در بخش اسباب‌بازی نیز ۳۳ ایده از ۲۹ ایده‌پرداز مورد تأیید مربیان کانون که داوری این رویداد را بر عهده دارند، قرار گرفت.
اسامی افراد منتخب در این مرحله در سایت رویداد ایده آزاد اسباب‌بازی و در صفحه مجازی این رویداد www.irantoyfestival.ir اعلام شده است.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *