هزار بازی در دل تقویم (بازی‌هایی برای تقویت مهارت‌های هوشی و رشد کودکان)

کتاب‌تقویم «هزار بازی» که توسط موسسه‌ی هم‌نوای آوای رویش تهیه و‌تدوین شده است، مجموعه‌ای است که علاوه بر سررسید، به معرفی یک بازی به صورت هفتگی در طول سال می‌پردازد.
در این کتاب‌تقویم، علاوه بر بازی‌ها، تصاویری هم معرفی شده که مناسب برای رشد کلامی کودکان و ایجاد زمینه‌ی تعامل با والد است. در کنار هر بازی، علائمی قراردارد تا در یک نگاه تاثیرات آن بازی بر رشد و میزان اقدام بعدی یک بازی دیده شود.

از جمله سرفصل‌های این کتاب، معرفی یک کتاب به صورت هفتگی (کودکان سه تا شش سال)، معرفی بازی، راهنمای علائم و‌ نشانه‌های بازی شامل نام بازی، سن بازی، جنس بازی، وسایل لازم، تعداد افراد، تمیزکاری، موقعیت بازی (خانه، پیاده‌روی، خرید، طبیعت و چالش‌ها) و حیطه‌ی شناختی هر بازی‌ است.
هزار بازی، با شرحی کامل و لوازم ساده‌ای که معرفی می‌کند، یک بازی را به صورت هفتگی به والدین پیشنهاد داده و در ادامه به شرح تاثیرات رشدی آن بازی بر کودک‌تان می‌پردازد.

بازی‌ها و نوشته‌های این کتاب‌-تقویم جهت یادگیری کودک و‌ بهره‌وری سپری کردن زمان‌تان با او است، محدوده‌ی سنی تعیین شده بر بازی‌ها قطعی نیست و هر‌ والد می‌تواند برای انتخاب بازی‌ها، توانایی و مرحله‌ی رشد کودک خود را در نظر بگیرد.

«هزار بازی» با زیرعنوان «بازی‌هایی برای تقویت مهارت‌های هوشی و رشد کودکان» و تقویم ۱۳۹۹ منتشر شده است.

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *