هیجان این‌روزها را در بازی تخلیه کنیم

در پی فراخوان اداره‌کل آموزش‌های شهروندی از گروه‌ها و تولیدکنندگان حوزه‌ی کودک، برای ارائه‌ی محتوای سرگرم‌کننده با تخفیف در روزهای شیوع کرونا، «آواگیمز» ضمن معرفی و پیشنهاد بازی‌های رایگانش، دو بازی خود را با کد هدیه‌ی سکه برای ایام نوروز ارائه کرده است.
براساس این خبر، با پی‌گیری دو پایگاه خبری اسباب‌بازی‌ها و کودک‌شهر، آواگیمز برای دو بازی #باباپز و #پاورتانک کدهای هدیه‌ای برای عموم علاقه‌مندان در نظر گرفته است که تا ۱۳فروردین معتبر هستند.
علاقه‌مندان می‌توانند کد shahrdari99 را در بازی باباپز وارد و ۱۵۰ الماس دریافت کنند، و همچنین با وارد کردن کد ۹۹۱۱۳ نیز در بازی پاورپاتک ۳۰۰۰ سکه‌‌ی رایگان دریافت دارند. (بعد از زدن کد، بازی را بسته و مجددا باز کنید)

– بازی باباپز یک بازی مدیریت رستوران رایگان با کاراکترهای ایرانی، رستوران‌های مختلف و صداگذاری متفاوت است. در این بازی شما باید به سرآشپز شهر کمک کنید تا برای مشتریان خود غذا بپزد و با سرویس‌دهی سریع، آن‌ها را راضی نگه دارد. این بازی قابلیت مدیریت بحران، تصمیم‌گیری و مدیریت زمان کودکان را تقویت می‌کند.
رده‌‌بندی سنی باباپز برای +۳ سال عنوان شده است.
لینک دانلود بازی: https://avagames.mobi/babapaz

– بازی پاورتانک یک بازی تانکی آنلاین است که در آن با تانک‌های متنوع و اسلحه‌های جذاب به جنگ تانک‌های حریف می‌روید. در این بازی خبری از کشت و کشتار و خون و درگیری نیست و نبرد تنها میان تانک‌هاست.
این بازی دقت در نشانه‌گیری و تصمیم‌گیری مناسب را تقویت کرده و تجربه‌ی پیروزی در این بازی به شما احساس افتخار و اعتماد به نفس خواهد داد.
رده بندی سنی این بازی برای +۷ سال اعلام شده است.
لینک دانلود بازی: https://avagames.mobi/powertank

آدرس وبسات آواگیمز: www.avagames.ir
تلگرام‌: Avagames@
اینستاگرام‌: Avagamesofficial@
توییتر: Avagames_ir@

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *